Darry (Doutnající ruina)

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Re: Darry (Doutnající ruina)

Příspěvek pro Anonymní za Tue Oct 02, 2018 10:55 pm

na jej tvári sa objavil malý úsmev a dokonca aj menšie začervenanie, ktoré sa nachádzalo na tvári po tom ako videla, že si to myslí. potešilo ju to, bola to jedna z tých maličkosti, ktoré ju vedeli potešiť aj napriek tomu, že to nebola žiadna hmotná vec. niekedy nechápala ako ľudia vedia byť v skutočnosti taký majetnícky, kedy chcú mať v rukách tak mnoho majetku zlata a striebra a diamantov, ktoré by sa blískali a odrážali všemocné svetlo. ju samotnú viac potešili úprimné slová a nenútená spoločnosť ako niečo, čo by vydržalo večnosť no nemala by k tomu žiaden vzťah.
aj napriek tomu, že stále sa nachádzala v jej prítomnosti vedela, že už prichádza ten okamih, kedy jej bude chýbať. najradšej by ju držala vo svojom objatí tak dlho až by si po ňu neprišiel samotný otec no vedela, že to nie je vôbec ani len k pomysleniu. " myslím si, že v tejto veci máme rozdielny názor. rozdielny pohľad no aj napriek tomu viem, že obidve máme pravdu. je to zvláštne nemyslíš? sme tak rozdielne osobnosti no aj napriek tomu mám pocit, že sme boli pre seba ako kamarátky stvorené.." povedala Ryn úprimne. ešte sa nestalo aby svoje slová nepovedala úprimne, klamstvo? to nedokázala. to bolo jedno z tých negatív, ktoré sa jej týkali. ryn sa nevedela pozrieť na človeka a klamať mu priamo do očí.

" budem sa snažiť písať tak často ako sa len dá. budem dúfať, že okamih, kedy sa uvidíme opäť a strávime spoločne nejaký ten čas. tak ako dnešný deň.." na jej tvári sa objavil opätovný úsmev. v jej spoločnosti sa nachádzal takmer neustále pričom následne bez jediného hovorenia alebo náznaku si ju jemne vzala do svojho náručia. samozrejme, že to bol ten deň, kedy sa nesprávala ako správna dáma no neprekážalo jej to. chcela aby podobné dni, kedy sa rozprávali, kedy spoločne piekli a prechádzali po záhradách a smiali sa a dokonca aj! ,, chcem aby sme si na budúce zatancovali. určite to bol jeden z tých nápadov, ktoré prídu spontánne. " každý jeden list, ktorý si mi niekedy napísala. každé jedno slovo si pamätám. pretože sú to listy, ktoré ma mnohokrát držia pri tom aby som sa nerozplakala... dakujem ti " pošepkala jej priamo do ucha pričom sa následne odtiahla a upravila si kvietkované šaty, ktoré mala na sebe.

aderyn následne sledovala ako jej kamarátka odchádza. sama vedela, že to bol jeden z tých mála okamihov, ktoré jej život robia krásnym no v momente, kedy videla ako odchádza sa pomaly vracala do reality. pomalým krokom prechádzala záhradou pričom sa pozerala na svoje kvietky, ktoré milovala. každý jeden bol iným, každý jeden rástol svojim tempom a ona nikdy nebola tou, ktorá by na nich ponáhľala. niektorý dokázal vyrásť za pár dní čo bolo pre ňu ohromné niektorým to trvalo aj celé mesiace kým vystrčili z tej hliny malé púčiky. ryn prechádzala záhradou a pospevovala si pieseň, ktorá sa jej nachádzala v hlave až do okamihu, kedy nepocítila niekoho prítomnosť. jej nohy ostali na mieste, nedokázala urobiť ani len jeden krok. zatvorila oči a snažila sa sútrediť na vôňu, ktorá sa nachádzala v tesnej blízkosti. tá vôňa, ktorá jej neustále spôsobovala zimomriavky na bledej pokožke. dokonca mohla pocítiť ako sa niekoho ruka dotkla jej ramena a ona si uvedomila, že je späť. že sa vrátil. že sa vrátilo všetko do pôvodných koľají.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: Darry (Doutnající ruina)

Příspěvek pro Admin za Wed Oct 17, 2018 11:47 am


Drancovat a pálit, ubližovat a rozčtvrcovat. Již dlouho neměl takový úkol, nejspíše od dob, kdy zavraždil tu malou čubku. Od té doby hybriloval a vyčkával na svůj okamžik. A ten nyní nastal. Pyšnil se tím, že patří mezi šílené psy Tywina Lannistera. Nic mu nemohlo činit větší radost. A tak plenil, zabíjel a znásilňoval v kraji, kde kdysi vládl klid. K němu a Horovi za nedlouho přibyl i syn lorda Renarda, nový lordíček, který rozumu příliš nenabral. Těžil z nejlepších let svého otce a jemu příliš nevoněl. Sám Gregor ho poslal, aby lovil tuláky a snažil se z nich dostat něco o Bratrstvu, i když oba věděli, že stejně budou vědět hovno. Ale aspoň se ho zbavili. Zatímco Clegane drancoval vesnice a hledal Bratrstvo, lannisterská armáda válčila a on se rozhodl si trochu zahřát pozadí v jednom z hradů. A tak vtrhl do hradu Darry. Seskočil z koně a přikázal jednomu z pážat, aby se o něj postaral. Jeho lidé se začali roztahovat po panství a jeho nenapadlo nic lepšího než si nakráčet do hodovní síně, rozrazit dveře a zahlaholit: "Teď jsem tu pánem já!"
Se smíchem se usadil do čela stolu a nakázal služebné, aby přichystala hostinu pro něj a jeho muže. O nynější nájemníky se prozatím nezajímal, i když si je hodlal později zavolat a pokochat se tím, co tu vládne.
avatar
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 07. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi http://gameofthrones-rpg.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

Re: Darry (Doutnající ruina)

Příspěvek pro Anonymní za Fri Oct 19, 2018 10:14 pm

sedel si v kresle ako samotný kráľ, ktorý sa nechával obskakovať služobníctvom. možno ak by sa dalo, nechal by človeka aj vybrať mu spomedzi zubov posledné kúsky jedla, ktoré zbaštil pred malou chvíľkou no na to nemal čas a dokonca ani chuť. vyberal si služobníctvo veľmi, veľmi pečlivo. v dome nezniesol žiadneho muža vo svojej blízkosti samozrejme od nejakých tých vojakov, ktorý mali chrániť jeho slizký zadok, no ak sa jednalo o nejakého sluhu alebo otroka, nezniesol by to. prečo? pretože to bol doslova prirodzený rešpekt, kedy nechcel aby sa nejaký muž obšmietal okolo žien, ktoré si mohol zobrať kedykoľvek sa mu len zachcelo. dokonca ho nikdy nezastavili ani len slzy alebo bolestivé výkriky. prečo by aj mali, práve naopak. bolo to niečo, čo ho vedelo naštartovať k tomu aby sa na jeho tvári objavoval ten známy úsmev. chlípny pohľad a ruky, ktoré sa prehrabávali v mastných vlasoch, ktoré si myl možno raz do pol roka. no to mu nikdy neprekážalo, predsa len už mal mnoho takých vychytaných vecí, ktoré podľa jeho slov fungovali. no nikto mu nepovedal, že obliecť si na seba takmer každý jeden deň alebo každý druhý čisté oblečenie a dať si nejakú vôňu, ktorá je skôr smradom nejakého zmoknutého tvora takmer nič nevyrieši pretože ten smrad z neho nič tak nezmení.
bol to pre neho obyčajný deň, ničím zvláštny. ostával doma a nechával ryn zamknutú v jednej miestnosti ako nejaké zviera, ktoré nemôže ísť von. vždy ho to bavilo. dokonca, keď bola mladšia a menšia tak búchala na dvere a plakala a to ho nesmierne tešilo. no teraz? teraz keď ju zatvoril neozval sa so žiadnym spôsobom. no jeden moment sa všetko zmenilo. zrazu si uvedomil nejaký rozruch, zvláštne. pozrel sa dole z okna, ktoré muselo byť vždy vyleštené a keď si uvedomil niekoho prítomnosť takmer okamžite ako zbabelé kura sa presmeroval do kuchyne. zbabelé kura? skôr ako potkan, ktorý si hľadá svoje útočisko. bolo to ako keby sa bál toho, že si niekto pre neho prišiel. mohol sa postaviť ako pán domu a tváriť sa konečne ako chlap, no to pre neho nebolo to pravé. na miesto toho takmer okamžite sa pozrel na jednu slúžku a zobral si od nej doslova násilím jej oblečenie.

napokon sa rozhodol pre jeden krok. na miesto toho aby ryn nechal na jednom mieste otvoril dvere a donútil ju vyjsť z tej izby. pre ryn to v jednom okamihu bolo prekvapenie. vidieť muža, obávaného muža v oblečení ženy s niečím v očiach, čo by mohlo predstavovať strach. ryn nepovedala ani len jedno slovo na miesto toho sa ním nechala viesť. ,,predstieraj, že si prašivé služobníctvo ak nechceš prísť o krok alebo skôr o tú tvoju ohavnú tváričku!" strkol do nej a následne jej podal niekoľko vecí. on sám si dal niečo do výstrihu, upravil sa a vzal ovocie na pozlátenej tácke pričom vedel, že to je jeho jediné riešenie. bol totiž zbabelcom, ktorý sa na nič rozumné nezmohol. každý jeden muž by to riešil iným spôsobom. zobral by mužov a ubránil by si to, čo by mu patrilo no ako by mohol, ked na to nemal ani len mozgové bunky. ryn cítila ako jej srdce bilo, nezmohla sa ani len na jedno slovo na miesto toho nasledovala ľudí a kráčala vpred pričom mala v pláne jedlo odniesť na veľký stôl.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: Darry (Doutnající ruina)

Příspěvek pro Admin za Sat Oct 20, 2018 11:40 pm

Hodil si nožky elegantně na stůl a nechal se obsluhovat, když i jeho muži dosedli a začali se bavit. On mezitím pozoroval kohokoliv, kdo do míst přišel. Jedna služebná mu přišla neskutečně odpudivá. Jen při pohledu na ní se mu zvedal žaludek. Obrácel se, ani kuře, které začal trhat zuby, mu nechutnalo. Byl to učiněný hnus.
"Hej, ty! Ohyzdo! Pojď sem!" nechal si tu neskutečně moc šerednou ženskou přivést. Měl pocit, že pod nosem jí i raší vous. ..."Jsi to nejhnusnější, co jsem za celý život viděl a že jsem toho viděl," nakrčil nos a zavětřil. Ani vábně to nevonělo, měl i pocit, že ty vlasy, co má na hlavě měli na sobě tolik mastnoty, že by si na nich osmažil kus flákoty. Ale stále mu něco nesedělo.
"Nuž, pokud nejsi hezká nahoře, třeba budeš dole," s tichým chichotem si olízl rty a přikázal svým mužům, aby ženu podrželi a strhali z ní oblečení. Jaké bylo překvapení, když se možná prsa rozutekla z hrudi a před ním stál pouze nahý, šeredný muž. Naštvaně si odfuněl a vstal. 
"Děláš si ze mě blázne, chlape?! Co jsi zač?! Mluv nebo ti na místě uříznu toho tvého ptáka a bude z tebe taková žena, jakou si přeješ být!" na důkaz svých slov ho chytil za jeho kašpárka a řádně ho zmáčkl. Zbylých služebných si ani nevšiml. On ne, zato jeho muži po dámské společnosti s nadšením chmatali a brali si je na klín, zatímco jim zajížděli do míst, kde jim to zajisté příjemné nebylo. A Aderyn nebyla výjimkou.
avatar
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 07. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi http://gameofthrones-rpg.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

Re: Darry (Doutnající ruina)

Příspěvek pro Anonymní za Sun Oct 21, 2018 1:26 pm

ryn nechcela do ničoho zasahovať. nechcela sa tváriť ako dievča, ktoré by v jednom momente všetkých vedela zachrániť a jedného muža za druhým niečim zabiť. nemalo by to význam, pretože sama by to nedokázala. no pri pohľade na ženy, na slúžky ktoré kráčali rovnako ako ona a pri pohľade na mužov, ktorý si ich takmer okamžite stiahli k sebe snažila sa protestovať. držala si svoje šaty pri tele, nechcela aby sa na ňu niekto pozeral alebo aby si ju niekto bral. nechcela taktiež aby bo jej tvári padali slzy od smútku, musela byť v tejto chvíli silnou. musela zaťať zuby a nepovedať ani len jedno jediné slovo.
ryn sledovala ako jej strýko prešiel rovnakým smerom no v momente, kedy si ho niekto povolal k sebe spozornela o niečo viac. dokonca si ani len nevšimla, že muž, ktorý ju držal svojimi ohavnými rukami k nej niečo hovoril. nevšímala si ho na miesto toho mu venovala jeden pohľad a malý úsmev, ktorý v tejto chvíli rozhodne nebol žiadnym úprimným úsmevom.  

strýko mal strach, doslova sa mu nohy klepali od strachu no nepovedal ani len jedno slovo. v momente, kedy ho niekto chytil a dokonca mu stiahol to oblečenie cítil sa o niečo viac zahanbene. ,, ja vám nerozumieť! ja nie byť z tadiaľ. ja byť len ženou.." povedal slizkým hlasom pričom sa v jednej chvíli musel zamračiť keď mu niekto stlačil prirodzenie. bolo to pre neho bolestivé a nepríjemné. dokonca z jeho tvári vybehlo aj niekoľko slzičiek, ktoré sa nesnažil ani len skrývať.

ryn vedela, že ked bude mlčať nič sa tým nezmení. na miesto toho aby bola ako ostatné slúžky, ktoré si to dokonca v tento moment začali aj vychutnávať ona bola tou, ktorá si jemne odkašľala a snažila sa postaviť na nohy. ,, môj lord, nechajte ma prehovoriť.." pozrela sa na muža, ktorý sa zdal ako jeden z tých mužov, ktorý o tom všetkom rozhodoval. ,, nechajte ma prehovoriť o tomto mužovi. nie je žiadnou ženou, ktorá by pracovala rovnako ako my.." bola to pravda v tejto chvíli ryn neklamala. predsa len aj napriek tomu, že bola lady tak on sa k nej nikdy tak nesprával. bral ju ako slúžku, ktorá si nezaslúži nič iné len ako nevdak. správal sa k nej ako k odpadu, ako k niekomu kto by mal za každú jednu cenu byť po jeho boku a nepovedať ani len jedno slovo. no teraz prišiel ten moment.  
nejakým spôsobom sa vymanila z náruče muža pričom prešla niekoľko krokov, upravila si svoje šaty a poklonila sa. tým pádom sa mu snažila prejaviť rešpekt tak ako ju to niekedy učili. povedala tichým hlasom pričom sa pozrela mužovi priamo do očí. ,, je to lordom tohto sídla môj pane. človek, ktorý stojí pred vami je naším lordom.." povedala neutrálnym hlasom pričom následne sa pozrela na svojho strýka. nemala v pláne sa k nemu priznávať, to rozhodne nie. chcela aby si tento moment zaslúžil.  bol to on, kto neustále o sebe hovoril, že je pánom tohto sídla a v tejto chvíli sa to snažil skrývať? to rozhodne nie.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: Darry (Doutnající ruina)

Příspěvek pro Admin za Mon Oct 22, 2018 10:34 pm

Nahlas se zasmál, když se ten ubožák dál pokoušel předstírat, že je ženou, přestože před ním stál nahý a zostuzený. Bylo mu u prdele, co je zač. Mohl se stát dvorním šaškem. Nebo by ho mohl hodit do klece se lvem. Jak dlouho by vydržel? Na sázky by to bylo skutečně dobré. Vidinu měl a držel se jí. Tak dlouho se nepobavil, musel toho využít, dokud k tomu měl tu příležitost. A bavil by se i dál, kdyby se jedna ze služek nevyprostila z náruče jeho muže a nepřišla k němu, aby orodovala za onoho debila. Pohlédl na ní s povytaženým obočím, když se jí pusinka rozjela až to pěkné nebylo.
"Nechejte mě promluvit?" zopakoval, co řekla, poté, co se dostala ke konci. Podíval se s povytaženým obočím na toho lorda a zpět na ní. Propukl v hlasitý smích, kterého se chytil zbytek mužů. Někteří z nich bušili kalichy do stolů, jiní pěstmi. Ti, jež drželi toho lorda, ho několikrát plácli přes tvář. Smích utichl, když se již neozýval z hrdla Amoryho Lorche. Ten se obrátil na dívku, napřáhl se a udeřil jí rukou v těžké rukavici do tváře. 
"Zeptala ses, zda tě nechám promluvit, ale já ti to nedovolil," pevně jí sevřel čelist a přitáhl si jí k sobě blíž. Po smíchu nezbylo nic. Zato se tam objevil hněv. ..."Nesnáším neposlušné služebnictvo. Ať je hezké sebevíc," prudce jí od sebe odstrčil a vrátil se k údajnému lordíkovi. ..."Zapamatujte si, dětičky, že lhát se nemá," ušklíbl se krutě a podíval se na své muže. ..."Přehněte ho přes ten stůl," jak řekl, tak se i stalo. Z pochvy vytáhl meč a jak se na něj vyšpulily ty dvě půlky, dalším přikázal, aby je rozevřely víc. ..."Když už jsi žena, tak tě řádně zprzním," uchechtl se a špičku meče mu přiložil ke konečníku. Aby jí cítil a věděl, že tam ta chladná ocel je. Než ji oddálil a prudce ji tam zarazil po několik centimetrů. Skoro mu až ujely nohy, jak se jeho řiť vzpouzela. ..."Ty jsi ale stažená holka! Jsem poctěn být tvým prvním," rozesmál se, když se pořádně zapřel a dál tlačil meč hlouběji a hlouběji. Hlouběji až mezi střeva a dál. Dalo to dost zabrat. ..."Hlavně ... mi ... mého kaňoura ... neposer!" naoko výhružně zafuněl nad námahou, kterou musel vynakládat při zasouvání meče nyní do samotného těla. Nehodlal zasáhnout nic, co by ho hned vyplo. Chtěl, aby to cítil. Chtěl, aby umíral pomalu. Za tu zábava a pobavení ta trocha námahy stála.
avatar
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 07. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi http://gameofthrones-rpg.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

Re: Darry (Doutnající ruina)

Příspěvek pro Anonymní za Wed Oct 24, 2018 8:43 pm

Ryn sa nezmohla ani len na jedno slovo na miesto toho sa len uklonila a stála na mieste pričom sa na to nechcela ani len pozrieť. Pretože jeden pohľad do jej očí by jej stačil k tomu aby ho takto videla možno ešte niekoľko mesiacov ba dokonca rokov, kto to mohol vedieť. Ryn vedela, že urobila chybu a že príde moment, kedy za to bude musieť pykať. A ten moment prišiel takmer okamžite, ked pocítila tiahu
ktorá ju donútila snažiť sa udržať si rovnováhu, nedokázala to. Padla na zem niekoľko krokov od miesta,kde pred malou chvíľkou stála. Bola na podobné správanie zvyknutá, vedela, že reagovať by znamenalo opäť padnúť na vlastné dno. Postavila sa na nohy, upravila si šaty ktoré mala na sebe a ruky si spojila pred sebou, ktoré mala spustené.
Pozerala sa na neutrálny bod pred sebou pričom nemala ani len tú najmenšiu potrebu nejako zasiahnuť. Bola dostatočne múdrou na to, aby vedela, že ak by sa o niečo pokúsila určite by bola na jeho mieste ba dokonca horšie. Jej strýko, muž ktorý v tejto chvíli už nebol ani len mužom ale len troskou, ktorú čakal otrasný osud rovnaký ako on sám dal svojej sestre, ktorú znásilnil sa pripravil na to najhoršie. Nezmohol sa ani na slovo, ktorým by sa nejako obhájil pretože ešte pred tým ako niečo stihol pozerať tak bol prehnutý na stôl a následne vyzlečený. Cítil oceľ, ktorá sa dotkla jeho konečníka. Oceľ, ktorá následne do neho vnikla. Mohol cítiť ako jeden centimeter za druhým prenikal do jeho útrob. Kedže to bola oceľ, ktorá bola dostatočne ostrá na to, aby prerezala ľudské telo cítil ako každým jedným zasunutím hlbšie sa jeho telo vzpieralo. Bolo to prirodzené, nemohol to ovládať. A čím viac sa vzpieralo tým viac škody to mohlo urobiť. Mohol cítiť ako sa jeho konečník pretrháva, ako krv dopadá na zem a tým pádom pod ním sa objavuje mláka červenej tekutiny zmiešaná aj s výkalmi. Aj napriek tomu, že ho upozornil bola to prirodzená reakcia jeho tela, kedy to v sebe nemohol zadržať. Kričal tak hlasno ako len vedel, že dokonca každý jeden človek v miestnosti musel počuť jeho nárek. Boli to nekonečné muky, kedy popri tom ako kričal a pociťoval spaľujúcu bolesť si zubami hrýzol jazyk. Až do toho momentu, kedy na zem nepadol jeden kus ľudského mäsa, ktorý sa ešte na zemi niekoľkokrát pohol.

Bola to jedna žena, ktorú Ryn poznala natoľko, že to čakala dokonca skôr. Kedy to sledovala na vlastné oči popri tom ako sedela na kline muža, ktorý sa jej doslova hnusil no protestovať už nevládala. ,,ohavné zverstvo!! Čo si zač? kto ti dal právo takto trýzniť ľudské telo?!“ jej hlas sa vydral z hrdla takmer okamžite. Pozerala sa na toho muža, ktorý si musel zjavne niečo dokázať, zjavne nedostatok toho, čo sám mal v nohaviciach. Žena vedela, že smrť ju aj tak neminie a tým pádom sa snažila nejakým spôsobom to zastaviť. ,,takto si pripomínať veci, ktoré sa vám stali v minulosti?! Boli ste vari človekom, ktorého bili obuškom a popri tom na ňom vykonávali svoje potreby? Alebo to bol dokonca váš samotný otec? Kde sa vo vás ženie tá nehorázna zlosť, takto ubližovať ľudskému tvoru, alebo týmto sa snažíte kompenzovať si, čo sám nemáte v nohaviciach?!“ ryn sa na ňu pozrela jedným očkom. Videla v jej očiach žár no nemala v pláne sa k nej pridať. Vedela, že týmto si len podpísala rozsudok vlastnej smrti, ktorá bude nesmierne bolestivou a ukrutnou. Možno by ju aj okríkla no v tejto chvíli sa dokonca tvárila ako keby nebola ani len v miestnosti. Nechcela na seba ukazovať prstom tak, ako to urobila ona. Sama v hlave sa snažila prísť na spôsob ako sa z toho dostať no toto jej prišlo ako výstrel do neznáma. Ako len podpísanie zmluvy so samotným diablom.
No to ani len nečakala, že to mala naplánované s jedným mužom, ktorý do miestnosti vošiel s jednom v ktorom sa nachádzala schovaná dýka. Mal sa k mužovi priblížiť dostatočne blízko na to, aby mu rozpáral hrdlo a tým pádom všetkých vyslobodil. Aké pochabé no boli to len obyčajný ľudia, ktorý si chceli zachrániť svoj život.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: Darry (Doutnající ruina)

Příspěvek pro Admin za Wed Oct 24, 2018 9:37 pm

Hodí oči v sloup a podívá se na další ženštinu, která si rozhodla na něj otevřít pusu. Ten hrad se mu rázem přestal líbit. Žádný respekt ani úcta. Jen uřvané hlupačky, které neměl ani chuť ošoustat. Ještě by mu přitom citovali lidská práva či co. Nebo vytahovali jeho kruté dětství, kdy ho ošklivý tatíček bil a budou čekat, že mu to hne se srdcem a on se rozpláče, poté se vyzpovídá ze svých hříchů a nabodne se na vlastní meč. Co tohle bylo za zvrácený hrad? Větší bandu šílenců, kteří si neváží života snad ani neviděl. A skutečně, bylo hůř.
Jeden z jeho mužů si všiml velice nenápadného tvora, který v ruce svíral dýku. Ruku mu zlomil a shodil jej na zem. Lorch se otráveně podíval kolem sebe a poté mu utkvěl pohled na ženštině s otevřenou pusou.
"Drž kurva hubu! Nikoho nezajímáš!" okřikl jí a dlaní jí praštil pod bradu. Vzadu jí to krásně prasklo a ona padla na zem. ..."Nemá ani smysl tu s vámi ztrácet čas. I kdybych vám všem vyřízl jazyk, našli byste si jiný způsob, jak mě srát. Zabte je, zabte je všechny. Pak to tu zapalte do základů," mávl rukou a odebral se ke dveřím. Vojáci se vrhli na všechny v místnosti a jídelna se ocitla v krvi. V krvi, za níž následoval oheň. A tak pravil a tak děl ten lord z Castamere. A jako Castamere se i hrad Darry ocitl v popelu a prachu.
avatar
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 07. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi http://gameofthrones-rpg.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

Re: Darry (Doutnající ruina)

Příspěvek pro Anonymní za Thu Oct 25, 2018 9:01 pm

Bolesť prechádzala jej telom už len pri myšlienke, že by mala zomrieť. No nestačila sa ani len pozrieť doprava alebo doľava. Muž, ktorý stál v jej blízkosti s úsmevom na tvári a dokonca s potešením sa na ňu pozrel a bez jediného varovania alebo možnosti úniku jej rozpáral jej hrdlo. Ryn sa ocitla na zemi, darmo sa snažila svojimi rukami zachrániť svoj osud. Cítila ako jej krv striekala priamo do rúk a duša pomaly odchádzala. Zatvorila oči, nechcela aby posledný okamih jej života patril práve tomu masakru, ktorý sa nachádzal pred ňou.
Ryn ležala v kaluži krvi a cítila ako sa telo snaží vzchopiť. Snažila sa nadýchnuť no podrezané hrdlo jej v tom bránilo. Zatvorila oči a bola zmierená so smrťou. S myšlienkami pri svojich rodičoch, pobehujúcich po lúke a s úsmevom na perách. Bol to okamih, ktorý sa čoskoro stane skutočnosťou.
Jej hruď sa poslednýkrát zodvihla a ona zatvorila s pokojom oči. Duša opustila telo, tá duša, ktorá nebola poškvrnenou žiadnym zlom sa konečne vracala do nebies.Naposledy upravil Aderyn Darry dne Thu Oct 25, 2018 9:54 pm, celkově upraveno 2 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: Darry (Doutnající ruina)

Příspěvek pro Admin za Thu Oct 25, 2018 9:14 pm

ADERYN DARRY ZEMRELA!!!
avatar
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 07. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi http://gameofthrones-rpg.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

Re: Darry (Doutnající ruina)

Příspěvek pro Edric Dayne za Sun Dec 02, 2018 10:32 pm

Mohl to být den jako každý jiný. Tolik se sice odlišovaly od dní, kdy byl ještě lordem, či od dní kdy byl panošem ve službách Berica. Jeho svět se obrátil vzhůru nohama, ale zvykl si. Dostávalo sem u školy života, o které se mu ani nesnilo. Pokud se jednou vůbec vrátí domu, pak jako nezlomený a nepokořený. Přiblíží se rodu, kterému má být věrný na prvním místě. Zvykl si na tvrdou zem, zimu, chlad i často prázdný žaludek. Zvykal si na cynismus i chlípné řeči mužů večer u ohně. Zprvu byl ze všeho kolem sebe vystrašený. Mnohdy neudržel obsah žaludku a všechno šlo rychle horem ven. Styděl se, ale u Berica našel pochopení. Do té doby se nejblíže boji při turnajích v hlavním městě. To ale byla hra, zábava a kratochvíle. Tady v Řekotočí znamenala každá chyba konec. Už nešlo o hru znuděných šlechticů. Šlo o život a on přesto vytrval. Bral své nové místo jako poslání. Sice dostal nabídku otočit se a vrátit domu. Beric ho zprostil povinností panoše, ale on i tak chtěl zůstat. S Bericem se cítil více doma, než se kdy cítil na Hvězdopadu.

Seděl v jeskyni, která sloužila jako jejich úkryt. Několik mužů různě polehávalo a odpočívalo. Většina byla venku a sháněla zásoby, či cokoliv užitečného. Edric se zády opíral o chladnou stěnu. Kontroloval oheň a přitom odloupával kůru z klacíku, který se mu dostal do rukou. Byla to činnost, o které téměř ani nevěděl. Každý odtrhnutý kousek kůry hodil do plápolajícího ohně, který se odrážel ve fialových očích. Čas mu plynul. Nedokázal říct, zda rychle nebo pomalu, ale utíkal. Ze zamyšlení ho však vytrhl jeden z bratrstva. „Kouř! Kouř nad Darry!“ Rozneslo se jeskyní a to donutilo Edrica ihned vyskočit na nohy. Oklepal případný bordel, který by se usadil na kalhotách a oprášil si ruce. Přistoupil k muži, který hlásal onu katastrofu. „Při hlídce… spatřil jsem, jak ze od Darry nese kouř. Něco se tam stalo,“ vysvětloval udýchaně situaci.

Edric si vše vyslechl a následně vyhledal pohledem Berica. Nepatrně se zamračil a vyčkával, až si ho druh všimne. Chtěl znát jeho názor. Šlo o past či voláním boje? A bylo ještě vůbec koho zachraňovat? Kdo ví. Některé rody v Řekotočí bratrstvo podporovalo. I od Darry jednou dostali zásoby nových zbraní. Edric cítil potřebu se ujistit, že je vše v pořádku. Chtěl zjistit, zda nemůže pomoci. Otočil se a došel za Bericem. „Jestli se tam něco stalo, někdo by to měl jít prozkoumat.“ Pronesl tak, aby si ho všiml. „Mám rychlé nohy a umím být tichý. Půjdu zjistit, co se stalo a pak se vrátím.“ Nabídl se jako první. Nebylo by to poprvé, co by bratrstvo poslalo Edrica na výzvědy. Skutečně na to byl poměrně vhodný, ale většinou šlo o malé a lehké úkoly, kdy nemohl přijít jen tak o život. U Darry mohla čekat armáda Lannisterů. Mohl vidět něco, díky čemuž zpanikaří a už se do jeskyně nevrátí. Byl to risk, ale Edric byl připraven stát si za svým. „Hlásím se dobrovolně,“ dodal po chvilce. „Brzy budu zpátky. Sám nevzbudím velkou pozornost. A pokud bys měl starost,“ rozhlédl se kolem sebe. „Pak pošli ještě jednoho muže se mnou.“
avatar
Edric Dayne

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 12. 08. 18
Location : Kdekoliv, kde Beric jest.

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Darry (Doutnající ruina)

Příspěvek pro Beric Dondarrion za Sun Jan 20, 2019 1:49 pm

Každý den mu přišel jako ten předchozí. Stále stejný scénář. Probuzení, vyhledání Lannisterů, zúčtování s nimi a návrat zpět. Případně ochrana vesnice či lidí, jež se po Řekotočí potulovali. Stejný scénář s rozdílem obsazení. Jeho lidé umírali a nahrazovali je jiní. Jiné odvážné duše, jež chtěli ochránit to, co jim bylo drahé či co zbylo. Ale i ti umírali a rychleji než jeho původní společníci. Nebyli vycvičení vojáci ani potulní střelci do terče. Nikdy v ruce nesvírali meč a sekeru pouze když chtěli naštípat dříví. Nemusel je sebou brát. Mohl jejich služeb odmítnout, povědět jim, ať zůstanou v bezpečí. Jenže jak za ně mohl rozhodovat? Byla to jejich svobodná volba. Neměl právo jim ji brát. Neměl právo je nutit žít jako krysy. Schované a třesoucí se strachem, co se stane. Když jim Pán Světla jednou dodal odvahy, musel jim ji ponechat. Ba ještě něco více. Rozdmýchat ten plamen, jež se v nich zjevil. Tím ze sebe vydají mnohem víc. Budou odolnější a schopnější se ubránit lannisterským hrdlořezům. Mnoho se toho dá naučit na bojišti. Jak správně přežít i jak umřít. A tuto volbu si vybrali. Byli s ní smíření a nemínili mu dávat cokoliv za vinu. Byla tu jiná strana, jež byla vina. A to jest každá, jež se snažila obohatit či týrala nevinné na jejich vlastním území. Lannister, Baratheon, Stark. Nezáleželo na barvě pláště. Sám Anguy byl svědkem, kdy se Starkové pokoušeli pověsit povolné ženy, protože léhaly s lannisterskými vojáky. Neměly volbu a oni na to nehleděli. Jednou jim byla dána výzva k odchodu, k ponechání žen naživu. Marná snaha. Ačkoliv mezi svými lidmi měl Starkovi muže, tyto skoro vrahy za ně nepočítal.
Brousil si meč o brousek, když se rozezněl další z mnoha poplachů. Již se nehrnul do akce jako dřív. Nandání zbroje vždy samo o sobě stálo dost času. Až někdy přemýšlel nad tím, že využije pouze kroužkové košile a zbytek vynechá. Riskantní, přesto rychlé. Mnozí by si mohli říkat, že takto mrhá darem, jež mu Pán Světla neustále vracel, ale k čemu byl prospěšný, když se jako jeden z mála balil do plné zbroje. Musel vymyslet něco lehčího v čem by se i lépe pohyboval. Zbroj nebyla vše.
Vzhlédl, když k němu došel Ned. On se za celou dobu nestačil ani pohnout a mladý Edric již byl připravený prozkoumat, co se událo. Musel uznat, že byl skutečně nadějnou osobou, jež ho stále držela pohromadě, když se tříštil na kusy skla. Prozatím bez odpovědi vstal a vložil meč do pochvy. Měl na sobě teplý oděv a pod ním kroužkovou košili. Nic více nebylo třeba.
"Dobrá, jeden muž půjde s tebou. Já," koutek mu mírně vyjel výše a poté se obrátil na zbylé muže, jež vyčkávali. ..."Půjdeme s Edricem zjistit, co se stalo. Pokud se do večera nevrátíme, víte, kdo vám zbyl ve vedení," pousmál se na Thorose a poté nechal zbytek, ať se připraví na jiné obhlídky.
"Tedy doufám, že tě nebudu zdržovat. Nemám tak rychlé nohy jako ty a už nejsem nejmladší," musel si sám do sebe rýpnout. Ačkoliv se stále nedokázal považovat za starce, necítil se ani jako mladík. Spíše jako přežitek. Ruina, jež je na spadnutí. Něco, co již vymřelo a nemělo se vracet zpět.
"Pojďme, stále může být někdo naživu," úsměv opadl a on se vydal z jeskyně ven. ..."Darry není od nás příliš daleko, přesto bychom měli do jisté vzdálenosti použít koně. Čas je vzácný," podíval se po dvou nejrychlejších kouscích a uzdu jednoho z nich podal Nedovi. To bylo snad poprvé, kdy Lannisterové přepadli hrad. Zacházeli čím dál dál. A ani oni je nemohli zdržovat věčně.
avatar
Beric Dondarrion

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 12. 08. 18
Location : Šeptající pahorek

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Darry (Doutnající ruina)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru