Příběh - Valeryia Merryweather

Goto down

Příběh - Valeryia Merryweather

Příspěvek pro Admin za Sat Sep 15, 2018 4:02 pm

 
 

avatar
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 07. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi http://gameofthrones-rpg.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

Re: Příběh - Valeryia Merryweather

Příspěvek pro Anonymní za Sun Oct 21, 2018 8:45 pm

príkazy boli viac ako len jasné a jej neostávalo nič iné len prikývnuť a súhlasiť s tým, že sa celého toho divadielka zúčastní. vari nechceli od nej aby vyzerali ako doslova dokonalá rodinka v ktorej sa nachádza viac ako len harmodia. ak by ľudia vedeli, že to je len rodina v ktorej sa nachádza jedno tajomstvo za druhým a skutočnosť je viac ako len podceňovaná určite by sa na nich tak nepozerali. no v tejto chvíli jej neostávalo nič iné len sa tváriť a hlavne vyzerať ako šperk ich rodiny.
valeryia sa nachádzala vo svojej izbe pričom hľadala nejaké vhodné šaty. nedalo sa povedať, že by ich mala málo skôr naopak, nedokázala si vybrať žiadne také, ktoré by jej vyhovovali a vzápätí sa páčili aj jej rodine. napokon sa pozrela na čierno-červené šaty, ktoré niesli farbu samotnej krvi pričom bez toho aby sa na jej tvári nachádzal úsmev alebo čo i len jedna jediná emócia, rozhodla sa do nich navliecť. v momente, kedy jej šaty boli na jej pokožke a ona potrebovala už len pomoc so šnurovaním dvere sa otvorili. bez jediného jedného slova sa otočila, šaty si držala v drieku a čakala na ten moment, kedy jej ich uviaže. ,, dnes musíš byť reprezetatívna, krásna. neodolateľná. jeden jediný pohľad pre mužov musí stačiť k tomu aby chceli tráviť s tebou prítomnosť. nebude to také ťažké, uvidíš. a napokon tie pohľady, ľačné po tom čo nikdy nebudú môcť mať ťa budú spaľovať." jeho hlas bol viac ako len jasný. nepovedala na to nič, dokonca mu nevenovala ani len jeden pohľad. naučila sa to ignorovať ako keby do miestnosti nikdy ani len nevkročil. potrebovala len jeho ruky, ktoré prešli po jej páse aj napriek tomu, že nemuseli. jeho dotyky, ktoré boli spočiatku tak nepríjemnými no napokon ich úplne vyhodila z hlavy a čakala len na ten moment, kedy to skončí. budovala v sebe ten cit, ten nezáujem. kedy svojimi modrými očami sa pozerala na jeden neurčítý cieľ pred sebou a úplne vyhodila myšlienky na to, že by sa jej niekto v tej daný moment dotýkal. neprítomný pohľad mala pomerne často.
jej starší brat následne zobral tmavé šnurovanie a začal so svojou prácou. v jednej chvíli sa dokonca zdalo, že sa nedokáže ani len nadýchnuť no to ako správna dáma musela vydržať. v momente, kedy šaty boli dokonalo uviazané a ona sa mohla sústrediť na náhrdelník nachádzajúci sa na jej krku, ktorý nemala možnosť vidieť len po ňom prešla končekmi prstov. bol to náhrdelník, ktorý sa na jej krku nachádzal neustále. nedávala ho dole, nemala v pláne ho meniť a určite nemala v pláne na neho dávať ešte niečo. jednoduchá látka, ktorá jej mala pripomínať to, kým je.

valeryia na jednej strane bola rada, že konečne sa niečo bude diať. nebude musieť hľadať nejaké miesta, kde by prišla na iné myšlienky a ktoré by mala možnosť preskúmať.  bola dokonca rada aj za to, že ju vôbec niekam dokázali pustiť no po tom čo sa stalo poslednýkrát bolo viac ako len jasné, že sa vie o seba postarať. no nikdy nebude v očiach svojej rodiny ako niekto. bude len ako nástroj na niečo, nástroj na uhasenie túžby, ktorú držia v sebe a nevedia sa jej nabažiť. niekedy mala pocit, že to bude lepšie a lepšie. že ako bude dospievať budú ju mať plné zuby no bolo to stále rovnaké. a valeryia vedela, že jedného dňa príde moment, kedy sa im to všetko napokon spočíta.
všetci kráčali spoločne. lord so svojou manželkou vpred a ona v doprovode svojich bratov, ktorý boli o hlavu vyšší ako ona a mohutnej postavy, ktorý stáli po jej pravom a ľavom boku. valeryia kráčala pomaly z jednej nohy na druhú pričom sa pozerala neurčito pred seba. nevšímala si pohľady ľudí okolo seba, nevšímala si kto sa nachádzal na mieste alebo kto zasa nie. no v okamihu, kedy sa zastavili ľudia pred ňou a dokonca aj jej bratia uvedomila si prítomnosť ich kráľa. uklonila sa pričom svoj pohľad nechala padnúť na zem. mohla si všimnúť niekoľko kamienkov, ktoré boli zvláštnych farieb. dokonca sa tomu pousmiala. všetci v jej okolí prejavovali rešpekt a úctu a ona samozrejme nebola žiadnou výnimkou.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: Příběh - Valeryia Merryweather

Příspěvek pro Admin za Sun Oct 28, 2018 10:22 am

- Po dlouhém boji s nemocí, podlehla horečkám. -
avatar
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 07. 07. 18

Zobrazit informace o autorovi http://gameofthrones-rpg.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

Re: Příběh - Valeryia Merryweather

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru